Ünlü Şarkıcı Köpük Banyosu Yaptığı Anları Yayınladı

Son olarak Paris’e yaptığı seyahat sırasında kaldığı lüks otelin küvetinde köpük banyosu yaparken çekilen bir karesini paylaşan Gomez, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Paylaşım Rekor Kırdı

Köpük banyosundan verdiği pozu Instagram’da 429 milyon takipçisinin bulunduğu hesabından paylaşan Gomez, paylaşımına “Cennet gibi” notunu düştü. Kısa sürede milyonlarca beğeni alan paylaşım, yorum yağmuruna tutuldu.

Hayranları Beğenisini Belli Etti

Gomez’in hayranları, paylaşımına övgü dolu yorumlar yağdırdı. Birçok hayranı, Gomez’in bu kadar mutlu olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bazı hayranları ise Gomez’in güzelliğine ve fit vücuduna iltifat etti.

Benny Blanco’dan Aşk Dolu Yorum

Selena Gomez’in sevgilisi Benny Blanco da paylaşımı görmezden gelmedi. Blanco, paylaşımı kalp emojileriyle yorumladı.

Selena Gomez’den Yeni Albüm Müjdesi

Öte yandan Selena Gomez, geçtiğimiz günlerde yeni albümü üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Yeni albümüyle hayranlarını heyecanlandıran Gomez, albümün çıkış tarihiyle ilgili ise henüz bir bilgi vermedi.

Selena Gomez’in Paris’ Gitme Nedeni

Selena Gomez’in Paris’e gitme sebebinin ise bir moda haftasına katılmak olduğu öğrenildi. Gomez, Paris Moda Haftası’nda birçok ünlü markanın defilelerini ön sıradan izledi.

Selena Gomez’in Köpük Banyosu Paylaşımı Sosyal Medyada Konuşulmaya Devam Ediyor

Selena Gomez’in köpük banyosundan verdiği poz, sosyal medyada hala konuşulmaya devam ediyor. Birçok kullanıcı, Gomez’in paylaşımını yorumlarken, bazı kullanıcılar da benzer pozlar paylaşarak Gomez’e eşlik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir