Ünlü Analist Açıkladı: Bu Hafta 8 Altcoin Radarımda!

Bir kripto analisti olan Miles Deutscher, önümüzdeki hafta dikkatini çeken altcoin projeleri ile ilgili görüşlerini paylaştı. X’teki bir yazısında, piyasanın son dönemdeki durgunluğuna dikkat çekerek başlıyor ve bu aşamanın anlayışlı yatırımcılar için yeni fırsatlar yarattığını öne sürüyor. Deutscher ayrıca, bu değişimlerden faydalanmak için bilgi sahibi olmanın ve hazır olmanın önemini vurguluyor. İşte detaylar…

Bu hafta izlenecek en iyi altcoin projeleri belli oldu

Deutscher’e göre, Injective (INJ) heyecan verici bir durgunluk yaşıyor, ancak bu durum yıl boyunca gösterdiği güçlü performansı baltalamamalı. Deutscher, yükseliş ivmesinin devam etmesi halinde INJ’nin 19 dolarlardaki yerel zirvelerine ulaşabileceğine inanıyor. Deutscher, hızlı kazanç potansiyelinin altını çizerek, “Koştuğunda sert koştuğu için yakından izleyin,” diyor.

Diğer yandan Deutscher, Pyth Network’ü odağına alıyor. PYTH’nin piyasa tarafından tercih edilen özellikleriyle ilginç bir konumda olduğuna dikkat çekiyor. PYTH’in düşük bir dalgalanma ve kalıcı sözleşmelere sahip yeni, parlak bir coin olduğunu söylüyor. Ancak, Jupiter ve JITO gibi diğer Solana tokenlerinin rekabeti geçici olarak dikkatleri başka yöne çekebilir. Halihazırda PYTH’ye sahip olanlar için Deutscher, elde tutmayı ancak fiyat düşmedikçe daha fazla eklememeyi tavsiye ediyor.

SUPER, ATOM için de umut var

Altcoin SUPER, trend oyun anlatısının bir parçası ve önemli içerik oluşturucuların ve etkileyicilerin dikkatini çekiyor. Deutscher, değişken fonlamasına rağmen FOMO kaynaklı bir fiyat artışı potansiyeli görüyor. “Bu, ‘zaten çok fazla yükseldi, satın almıyorum’ oyunlarından biri olabilir,” diye tahmin ediyor ve geç alıcıların fiyatı daha da yükseltebileceğini öne sürüyor.

Deutscher, Cosmos’a da dikkat çekti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ATOM Halving teklifinin yakın zamanda onaylanması Cosmos için önemli bir gelişmedir. Bu değişiklik maksimum enflasyon oranını %20’den %10’a indirerek ATOM’un fiyat hareketini (PA) potansiyel olarak etkileyecektir. Deutscher, gelişen bir trendin işaretleri için bunu yakından izliyor.

DYDX ve bu 3 coin, izlenecekler arasında

28 Kasım’da 524 milyon dolar değerinde DYDX’in piyasaya sürülmesi, özellikle de bu tokenler merkezi borsalar (CEX’ler) tarafından desteklenmeyen DYDX zincirinde piyasaya sürüleceği için çok önemli bir olay. Deutscher, bu olay etrafında karmaşık bir piyasa psikolojisi etkileşimi öngörüyor. “Head and shoulders formasyonunun devam edip etmeyeceğini görmek için izleyeceğiz,” diyerek kilidin açılmasının ardından olası fiyat hareketlerine işaret ediyor. Diğer yandan SOL’un 58 doları aşma mücadelesi Deutscher tarafından not edildi ve şimdilik “ticarete kapalı bir bölgeye” yerleştirildi.

Ancak, bir atılım önemli kazançlara yol açabilir. Solana tabanlı bir meme coin olan BONK da yüksek volatilitesi ve Solana’nın hareketleriyle korelasyonu nedeniyle Deutscher’in radarında. Son olarak Deutscher, Vertex’teki önemli hacim artışının DYDX ve Uniswap’i geride bıraktığını vurguluyor. Hacme kıyasla düşük açık faiz (OI) nedeniyle wash trade şüphelerine rağmen, Vertex’te potansiyel görüyor ve sürekli merkezi olmayan borsaların (DEX’ler) popülaritesinde bir canlanma algılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir