“Taksim Meydanında Kendimi Asarım” Demişti: MASAK Dilan Polat’tan Sonra Selin Ciğerci’yi İncelemeye Aldı

Saçını dolardan buket yapması, Türk kahvesini altın tozuyla içmesi ve günde 750 bin liralık alışveriş yaptığını açıklamasıyla tüm gözleri üzerinde toplan Dilan Polat, hakkında çıkan iddialarla Türkiye’yi salladı.

Aynı zamanda güzellik merkezleri sahibi Dilan Polat ve Engin Polat çifti hakkında MASAK inceleme başlattı. Polat çiftine kara para aklama ve vergi kaçakçılığı soruşturması başlatıldı. Çiftin tüm mal varlıklarına el koyulurken diğer sosyal medya fenomenleri de incelemeye alındı.

SELİN CİĞERCİ’YE İNCELEME

MASAK, lüks yaşantısıyla dikkat çeken güzellik merkezi ve markasına sahip olan Selin Ciğerci’yi de incelemeye aldı.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Selin Ciğerci hakkında çıkan ‘Kara para aklama’ iddialarına isyan etti.

MASAK’ın kendisini ve tüm sosyal medya fenomenlerini inceleme altına aldığını dile getiren. Ciğerci, “baksınlar. Hemen sonuçlansın. Kim suçluysa girsin hapse çeksin cezasını. Çok uzadı” dedi.

“KENDİMİ ASARIM”

Selin Ciğerci, “5 yıl içinde 40 milyon TL’den fazla vergi ödedim. Kara para aklama olayım varsa beni Taksim Meydanı’na koyun ben orada kendimi asarım” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

“ÖDEDİĞİM VERGİ 40 MİLYON TL’DEN FAZLA”

Hakkındaki iddialara isyan eden Ciğerci, şöyle konuştu:

“Herkes iyi olsun, mutlu olsun derken her şeyden o kadar sıkıldım ki… Yaşamadığım lincin hiçbir türü kalmadı. Ben hep sessiz kaldım ama bir tek buna cevap veririm. Benim annem ve babam böyle şeylere dayanamaz. Eğer ki kara para aklamada benim adım varsa bu işe bakan kimse bana müebbet hapis cezası verin derim. 5 sene içerisinde vermiş olduğum vergi 40 milyon TL’den fazla. Hala da vergi borcum var onları da parça parça ödüyorum. Her iş insanının olduğu gibi. Dilan Polat konusunda da eğer böyle bir şey yaptıysa zaten ortaya çıkar dedim. Ben konuştuğumda olaylar buralara kadar gelmemiş kara para aklama olayı yoktu. Zaten varsa hem benim hem onun ortaya çıksın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir