Bu Ayıp TFF’ye Yeter: Trabzonsporlu Engelli Taraftar “Zemini Bozar” Gerekçesiyle Sahaya Çıkarılmamış!

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde TFF tarihe geçecek skandal bir karara imza attı. Trabzonspor ile Kayserispor arasında oynanacak karşılaşmada engelli bir taraftar takımla birlikte sahaya çıkacaktı fakat TFF, ‘Tekerlekli sandalye zemini bozar’ gerekçesiyle organizasyonu iptal etti.

Ayrıntılara birlikte bakalım.

Trabzonsporlu taraftar Emre Vural, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaşarak hepimizi dehşete düşürdü.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle Trabzonspor yönetiminin kendisini takımla birlikte sahaya çıkarmak istediğini söyleyen Emre Vural, bu organizasyonun iptal edildiğini anlattı.

“Tekerlekli sandalye saha zeminini bozar” cevabıyla karşılaşan Trabzonsporlu taraftar, daha sonra saha kenarında bu organizasyonun yapılacağını fakat bu isteğin de reddedildiğini söyledi.

Saha içerisine giremeyen, saha kenarında yapılacak organizasyonu iptal edilen taraftar soyunma odası koridorlarında futbolcularla buluştu.

“Bu ayıp da ancak TFF’ye yakışırdı!” diyen Emre Vural, “Konuya girmeden, Trabzonspor yönetimine teşekkür ederim. Hayatımda ilk kez maç önü yaşadım ve benim için unutulmaz dakikalardı… 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle Trabzonspor yönetimi beni takımla birlikte sahaya çıkarmak istedi.” diyerek sözlerine başladı.

Emre Vural yaşadıklarını sosyal medyada böyle paylaştı?

?

?

Maçlar rezalet zeminlerde oynanırken, böyle özel bir günde TFF’nin aldığı kararı sizlere bırakıyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir