Minik kızıyla fotoğrafını paylaştı! ‘Seni seviyorum çocukluk’

Daha önce ‘Yalan Dünya’, ‘Binbir Gece’ ve ‘Jet Sosyete’ gibi birçok projede yer alan, aynı zamanda ‘Büyük Ev Ablukada’ grubunun solisti olan Bartu Küçükçağlayan, dört yıl önce Merve Özgüle ile sade bir törenle dünyaevine girmişti.

“BUNU GİZLİ GİZLİ YAZMAKTAN BACAKLARIM UYUŞTU”

Zaman zaman eşine olan sevgisini yaptığı paylaşımlarda dile getiren Küçükçağlayan, Ekim 2021’de yaptığı paylaşımla adından söz ettirmişti. Ünlü oyuncu ve şarkıcı, yayınladığı karelere şu notu düşmüştü:

Karıcım Merve Küçükçağlayan; ilk fotoğrafımızın üstünden ne kadar geçti, sana ‘ilk dansımız ne zaman?’ diye mesaj atalı kaç sene oldu bilmiyorum. Ama doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmemizin üstünden tam 10 dakika geçti ona eminim. Seni tanıdığım ilk doğum gününde sevgili olmuştuk, bugünkü doğum gününde neredeyse anne-babayız. Bu hikâyede iyi ki doğan ve iyi ki doğacak olan canım kadınlar; hep beraber müthiş bir ahenkle dans edeceğimize eminim. Ve Merve, karıcım, sevgilim doğduğun için her gün şükredebilirim. Bacaklarım uyuştu bunu gizli gizli yazmaktan, gelip sarılacağım şimdi size muah!

BABA OLDU

Geçen sene şubat ayında ünlü çift, Mevsim adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Kadıköy İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne giden oyuncu, 551 bin takipçisi bulunan sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla dikkat çekmişti.

Instagram gönderisine soru işareti koyan Bartu Çağlayan için “Kızına kavuştu” yorumları yapılmıştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına yaklaşık 50 bin beğeni gelmişti. Şebnem Bozoklu, Gülse Birsel, İbrahim Bozoklu, Berfu Yenenler, Kuşum Aydın, Ece Yörenç ve Cemre Kemer gibi birçok ünlü isim, yazdıkları yorumlarla çifti tebrik etmişti.

KIZIYLA FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Kızı 1 yaşını geçen Bartu Küçükçağlayan, son yaptığı paylaşımda Mevsim’in yüzünü ilk kez gösterdi. Kızı kucağında otururken aynadan çektiği bir pozlarını paylaşan ünlü isim, gönderisine; “30 küsur sene sonra çoraplarımın altına yapışmış pilavlar buluyorum tekrar. Seni seviyorum çocukluk” mesajını yazdı.

“EŞİNİZE BENZİYOR”

Oyuncunun kısa sürede 59 bine yakın beğeni alan paylaşımına; “Kızınız eşinize benziyor”, “Maşallah, nazar değmesin” ve “Baba olmak çok yakışmış” gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir